Mobirise free website builder software

DTS STUDIO - MOBILNE STUDIO NAGRAŃ

REALIZACJA NAGRAŃ AUDIO, PRODUKCJA REPORTAŻY, KLIPÓW WIDEO.


Działalność „DTS Studio” oficjalnie rozpoczęła się w 2006 roku, chociaż pierwsze nagrania realizowaliśmy już kilka lat wcześniej. Od samego początku interesowały nas nagrania koncertowe – na żywo. To właśnie w trakcie koncertu muzycy dają z siebie wszystko. Wspólne granie i obecność publiczności wytwarza unikalny klimat i to można usłyszeć później na nagraniu. Dlatego nagrania „live” stały się specjalnością naszego studia. Szczególnie często tego typu nagrania wykonujemy z zespołami jazzowymi. Z zespołami, w których improwizacja ma wyjątkowe znaczenie, a w takim przypadku wspólne granie i nagrywanie daje najlepsze efekty.

Są też zespoły muzyczne – chóry, orkiestry kameralne, symfoniczne, dęte – dla których sale koncertowe czy kościoły to zdecydowanie najlepsze miejsca do nagrań. Duże składy potrzebują dużo miejsca i świetnej akustyki. A to zapewniają obiekty sakralne, filharmonie, duże nowoczesne sale prób. Dlatego nasz sprzęt jest ciągle gotowy do nagrań w nowych miejscach.


Chcielibyście nagrywać nad jeziorem albo w lesie?
A może wyjechać na tydzień na Mazury lub zaszyć się w Beskidzie i poświęcić się tylko wspólnemu graniu
i nagrywaniu?

Z nami to jest proste! Wy skupicie się na graniu, a my zrobimy całą resztę.


Nie wymieniamy całej listy sprzętu, który posiadamy. Ale zapewniamy, że jest on najwyższej jakości, sprawdzony i niezawodny.

Został przetestowany w ponad stu nagraniach realizowanych nie tylko w Polsce, ale i na Węgrzech w Niemczech i Czechach. Współpracujemy ze znakomitymi muzykami z całego świata. Wśród naszych klientów są zespoły i muzycy z USA, Japonii, Skandynawii i oczywiście Europy.


Czego możecie się po nas spodziewać?

Terminowość, solidność, wysoka jakość, kultura osobista i poczucie humoru to cechy, które zapamiętują nasi klienci. Nie ma u nas ukrytych kosztów, wszystko ustalamy przed nagraniem. Pewnie nie jesteśmy najtańsi, ale na pewno warci każdych wydanych pieniędzy! :)


Jeśli macie zamiar nagrać płytę, zarejestrować próbę, zrobić reportaż z festiwalu, koncertu, lub potrzebujecie klip video do promocji na Youtube, to właśnie znaleźliście studio, które zrobi to najlepiej! 

MÓWIĄ O NAS

  • Z PANEM RAFAŁEM DREWNIANYM I JEGO DTS STUDIO MAM PRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACOWAĆ OD 2005 ROKU REALIZUJĄC NAGRANIA DLA ORKIESTRY ORFEUSZ. W TYM CZASIE ZAREJESTROWANE ZOSTAŁY TAKIE KONCERTY JAK: MUZYKA WITRAŻY STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, DROGA ŚW. PAWŁA, CHOPIN I PADEREWSKI KONCERTY MYZYKI OGRODOWEJ CZY TEŻ OSTATNIO SZLAKI JAKUBOWE. NAGRAŃ DOKONANO W KOŚCIOŁACH, SALACH KONCERTOWYCH JAK RÓWNIEŻ NA OTWARTEJ PRZESTRZENI (OGRÓD BOTANICZNY). PROJEKTY ORFEUSZA MAJĄ GŁÓWNIE CHARAKTER AUTORSKI I REALIZOWANE SĄ WE WSPÓŁPRACY Z LICZNYMI KOMPOZYTORAMI. O WSPÓŁPRACY Z PANEM RAFAŁEM DREWNIANYM I JAKOŚCIĄ DOKONANYCH NAGRAŃ MOGĘ POWIEDZIEĆ NAJLEPSZE SŁOWA. WYRAZEM PROFESJONALIZMU NAGRAŃ SĄ RÓWNIEŻ BARDZO DOBRE OPINIE MUZYKÓW I KOMPOZYTORÓW Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ. NIE BEZ ZNACZENIA JEST RÓWNIEŻ SYMPATYCZNA WSPÓŁPRACA JAK I SOLIDNOŚĆ ORAZ TERMINOWOŚĆ WYDANIA PŁYTY. ZDECYDOWANIE POLECAM DTS STUDIO!

    Jan Baryła
    Orkiestra Orfeusz
  • "I HAVE TO SAY THAT THE DRUM SOUND IS INCREDIBLE GOOD! VERY CLEAR WITH AIR, ITS THE BEST DRUM SOUND I GOT FROM RECORDING EVER! 

    Vasco Trilla
     (SPAIN)

KONTAKT
STUDIO MANAGER
Email: info@dtsstudio.pl

KONTAKT
Rafał Drewniany
Email: wooden@dtsstudio.pl
Phone: +48 600 955 026