best free website creator

DTS STUDIO - MOBILNE STUDIO NAGRAŃ

REALIZACJA NAGRAŃ AUDIO, PRODUKCJA REPORTAŻY, KLIPÓW WIDEO, STREAMING INTERNETOWY.


Działalność „DTS Studio” oficjalnie rozpoczęła się w 2006 roku, chociaż pierwsze nagrania realizowaliśmy już kilka lat wcześniej. Od samego początku interesowały nas nagrania koncertowe – na żywo. To właśnie w trakcie koncertu muzycy dają z siebie wszystko. Wspólne granie i obecność publiczności wytwarza unikalny klimat i to można usłyszeć później na nagraniu. Dlatego nagrania „live” stały się specjalnością naszego studia. Szczególnie często tego typu nagrania wykonujemy z zespołami jazzowymi. Z zespołami, w których improwizacja ma wyjątkowe znaczenie, a w takim przypadku wspólne granie i nagrywanie daje najlepsze efekty.

Są też zespoły muzyczne – chóry, orkiestry kameralne, symfoniczne, dęte – dla których sale koncertowe czy kościoły to zdecydowanie najlepsze miejsca do nagrań. Duże składy potrzebują dużo miejsca i świetnej akustyki. A to zapewniają obiekty sakralne, filharmonie, duże nowoczesne sale prób. Dlatego nasz sprzęt jest ciągle gotowy do nagrań w nowych miejscach.

Chcielibyście nagrywać nad jeziorem albo w lesie?
A może wyjechać na tydzień na Mazury lub zaszyć się w Beskidzie i poświęcić się tylko wspólnemu graniu i nagrywaniu?
Z nami to jest proste! Wy skupicie się na graniu, a my zrobimy całą resztę.

Nie wymieniamy całej listy sprzętu, który posiadamy. Ale zapewniamy, że jest on najwyższej jakości, sprawdzony i niezawodny.
Został przetestowany w ponad stu nagraniach realizowanych nie tylko w Polsce, ale i na Węgrzech w Niemczech i Czechach. Współpracujemy ze znakomitymi muzykami z całego świata. Wśród naszych klientów są zespoły i muzycy z USA, Japonii, Skandynawii i oczywiście Europy.

Czego możecie się po nas spodziewać?
Terminowość, solidność, wysoka jakość, kultura osobista i poczucie humoru to cechy, które zapamiętują nasi klienci. Nie ma u nas ukrytych kosztów, wszystko ustalamy przed nagraniem. Pewnie nie jesteśmy najtańsi, ale na pewno warci każdych wydanych pieniędzy! :)

Jeśli macie zamiar nagrać płytę, zarejestrować próbę, zrobić reportaż z festiwalu, koncertu, lub potrzebujecie klip video do promocji na Youtube, to właśnie znaleźliście studio, które zrobi to najlepiej! 

Nasi klienci

Każdy klient jest dla nas najważniejszy.
Dziękujemy dotychczasowym za okazane zaufanie.

 

 

Kontakt

Email: info@dtsstudio.pl
Tel.: +48 600 955 026                     
http://dtsstudio.pl