Znajdziesz tu głos, który opowie twoją historię

Bank głosów lektorskich

Zapraszamy do zakładki „bank głosów” naszego studia nagrań! Od 2006 roku współpracujemy z wiodącymi polskimi wydawnictwami WSiP, PWN, Nowa Era, Helion, tworząc nagrania do książek edukacyjnych, szczególnie w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim. Specjalizujemy się w produkcji nagrań informacyjnych, explainerów i audiobooków, oferując szeroki wybór głosów, które mogą wzbogacić Twoje projekty.

Jeśli nasz bank głosów nie zawiera takiego głosu, który spełnia Twoje oczekiwania, z przyjemnością zorganizujemy dodatkowy casting. Współpracujemy z wieloma aktorami i lektorami, których głosy nie są dostępne w naszej ogólnodostępnej bazie, ale mogą być dostępne na specjalne życzenie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nagrań lektorskich i zapoznania się z różnorodnością dostępnych u nas wykonawców. Nasz bank głosów jest ciągle rozbudowywany, co gwarantuje świeżość i aktualność dostępnych opcji. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i rozpocząć współpracę, która nada Twoim projektom niepowtarzalny charakter i profesjonalne brzmienie. Wybierz nasze studio i odkryj idealny głos dla swojego projektu!

bank głosów lektorskich
bank głosów lektorskich

Od prawie 10 lat zlecamy firmie „DTS Studio” nagrania lektorskie (języki: polski i obce). O wyborze firmy pana Drewnianego decyduje niezmiennie terminowość, niezawodność i najwyższa jakość nagrań. DTS wykonuje wszystkie zlecenia, nie przekraczając budżetów i dochowując terminów. Ewentualne korekty są wykonywane niemalże od ręki. Polecam.
Sebastian Ostalak, WSiP, Warszawa

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Go top